Pięćdziesiąt twarzy Greya - E. L. James

,,Pięćdziesiąt twarzy Greya'' to książka która potrafi zachipnotyzować. Gdy weźmiemy ją do ręki lepiej mieć dużo czasu w zapasie gdyż nie odłożymy jej, aż do przeczytania ostatniej kartki. Historia nieoczekiwanej miłośći, lecz każdy skrywa jakąś tajemnicę tak jest również w tym przypadku. Powieść jest pełna erotyki, oraz namiętnych uniesień.

Anastasia Steele jest młodą nieśmiałą, niewinną dziewczyną studiującą literaturę. Pewnego dnia w zastępstwie za swoją koleżankę jedzie przeprowadzić wywiad z nieznanym mężczyzną Christianem Greyem, wie o nim tylko tyle, że jest niesamowicie bogaty. Jak się okazuje na spotkaniu milioner jest nie tylko bogaty ale także niesamowicie przystojny. Od razu wpada w oko studentce. Pierwsze chwile mijają pod znakiem fascynacji mężczyzną, który ją onieśmiela ale także Anastasia zauważa w nim coś niepokojącego co budzi w niej w jakimś stopniu strach. Wszystkie sprzeczne emocje nie dawały jej spokoju, nie potrafiła nawet nazwać tego co czuje. Wywiad został zakończony i bohaterka uznała, że najlepiej będzie gdy zapomni o Greyu. Los jednak chciał inaczej, nazajutrz mężczyzna zjawia sie w sklepie gdzie Anastasia pracuje. Jakby tego było mało prosi ją o kolejne spotkanie. Dziewczyna zaczyna czuć, że pragnie tego mężczyzny, że czuje do niego coś więcej, że jest to swego rodzaju pożądanie. Na dodatek Grey daje jej odczuć, iż nie jest w tym wszystkim sama, że on też chce czegoś więcej. Niestety nigdy niewiemy co nas czeka u boku drugiej osoby, jest to zawsze wielką tajemnicą. A jaką tajemnice z przeszłości skrywa Grey? Nieświadoma i zafascynowana dziewczyna niewie jednego, że Grey ma ogromną potrzebę kontrolowania wszystkiego co jest z nim związane problem w tym, że wszystko jest na dość nietypowych warunkach.

Czy ich miłość będzie miała ciąg dalszy? Jaką mroczną tajemnicę skrywa Christian? I czy Anastastia zmieni chore obsesje Greya?

Wszelkie prawa zastrzeżone